azirtyken

azirtyken
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 23 Feb 2020
Location: Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 98% The Matrix (1999) - Rated 13 Apr 2020
65% The Truman Show (1998) - Rated 13 Apr 2020
86% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 13 Apr 2020
38% The Big Bang Theory (2007) - Rated 26 Feb 2020
86% Friends (1994) - Rated 26 Feb 2020
65% Better Call Saul (2015) - Rated 26 Feb 2020
38% Vikings (2013) - Rated 26 Feb 2020
86% Game of Thrones (2011) - Rated 26 Feb 2020
65% House of Cards (2013) - Rated 26 Feb 2020
38% Brooklyn Nine-Nine (2013) - Rated 26 Feb 2020