azizakal

azizakal
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 08 Feb 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 65% Zügürt Aga (1985) - Rated 08 Feb 2020
92 55% The 400 Blows (1959) - Rated 08 Feb 2020
96 86% Metropolis (1927) - Rated 08 Feb 2020
91 43% Se7en (1995) - Rated 08 Feb 2020
94 65% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 08 Feb 2020
96 86% Back to the Future (1985) - Rated 08 Feb 2020
91 43% Blade Runner (1982) - Rated 08 Feb 2020
91 43% Oldboy (2003) - Rated 08 Feb 2020
94 65% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 08 Feb 2020
81 22% Schindler's List (1993) - Rated 08 Feb 2020