aziz_meral

azizmeral
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 01 Apr 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 86% The Secret in Their Eyes (2009) - Rated 06 Jun 2017
90 22% La La Land (2016) - Rated 01 Apr 2017
97 63% The Green Mile (1999) - Rated 01 Apr 2017
97 63% Amélie (2001) - Rated 01 Apr 2017
90 22% American History X (1998) - Rated 01 Apr 2017
87 4% American Beauty (1999) - Rated 01 Apr 2017
100 86% Braveheart (1995) - Rated 01 Apr 2017
100 86% Cinema Paradiso (1988) - Rated 01 Apr 2017
95 45% Before Midnight (2013) - Rated 01 Apr 2017
90 22% Before Sunset (2004) - Rated 01 Apr 2017