azotrop

azotrop
Flick Fan - 63 Film Ratings
Member Since: 04 Oct 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 53% Winter Sleep (2014) - Rated 03 Oct 2016
97 91% Rain Man (1988) - Rated 04 Oct 2015
99 95% V for Vendetta (2006) - Rated 04 Oct 2015
95 80% The Idiots (1998) - Rated 04 Oct 2015
100 98% Sherlock Holmes (2009) - Rated 04 Oct 2015
95 80% Trainspotting (1996) - Rated 04 Oct 2015
95 80% Perfume: The Story of a Murderer (2006) - Rated 04 Oct 2015
85 28% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 04 Oct 2015
85 28% Magnolia (1999) - Rated 04 Oct 2015
85 28% Annie Hall (1977) - Rated 04 Oct 2015