azsxdc

azsxdc
Movie Buff - 167 Film Ratings
Member Since: 27 Jun 2012
Location: bnb, bn, Syria
Age: 69
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: bnbb

more Recent Ratings

85 74% The Thirteenth Floor (1999) - Rated 29 Jun 2012
83 69% Battlefield Earth (2000) - Rated 29 Jun 2012
"i find very good"
81 69% Repo Men (2010) - Rated 29 Jun 2012
35 26% Paul (2011) - Rated 29 Jun 2012
45 32% The Day the Earth Stood Still (2008) - Rated 29 Jun 2012
7% 2012 (2009) - Rated 29 Jun 2012
7% Contagion (2011) - Rated 29 Jun 2012
80 64% Paycheck (2003) - Rated 29 Jun 2012
79 60% Who Am I? (1998) - Rated 29 Jun 2012
20 20% Splice (2010) - Rated 29 Jun 2012