b1gfatho

b1gfatho
Flick Fan - 95 Film Ratings
Member Since: 09 Jul 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 90% Persona (1966) - Rated 09 Jul 2018
86 64% The Killer (1989) - Rated 09 Jul 2018
87 71% Toy Story 3 (2010) - Rated 09 Jul 2018
80 33% Rosemary's Baby (1968) - Rated 09 Jul 2018
84 44% Les Misérables (2012) - Rated 09 Jul 2018
90 90% Ghost in the Shell (1995) - Rated 09 Jul 2018
80 33% I Saw the Devil (2010) - Rated 09 Jul 2018
85 55% Watchmen (2009) - Rated 09 Jul 2018
99 99% Tokyo Story (1953) - Rated 09 Jul 2018
68 10% Escape from L.A. (1996) - Rated 09 Jul 2018