b3rtu

b3rtu
Flick Fan - 98 Film Ratings
Member Since: 28 Nov 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 54% Ex Machina (2015) - Rated 02 Aug 2022
95 90% Ghost in the Shell (1995) - Rated 02 Aug 2022
80 42% Logan (2017) - Rated 02 Aug 2022
80 42% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 02 Aug 2022
80 42% Inside Man (2006) - Rated 02 Aug 2022
85 54% Infernal Affairs (2002) - Rated 01 Aug 2022
80 42% Paprika (2006) - Rated 30 Jul 2022
80 42% Spirited Away (2001) - Rated 30 Jul 2022
80 42% I Am Legend (2007) - Rated 30 Jul 2022
80 42% Hero (2002) - Rated 30 Jul 2022