Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
b63O00

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: May 23, 2019

more Recent Ratings
10 87% Logan (2017) - May 23, 2019
12% Call Me by Your Name (2017) - May 23, 2019
62% Isle of Dogs (2018) - May 23, 2019
33% Wind River (2017) - May 23, 2019
33% John Wick: Chapter 2 (2017) - May 23, 2019
33% Game Night (2018) - May 23, 2019
62% BlacKkKlansman (2018) - May 23, 2019
33% Hereditary (2018) - May 23, 2019
62% Annihilation (2018) - May 23, 2019
4% Bird Box (2018) - May 23, 2019