Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
b6Okaz

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
75 9% Philadelphia (1993) - Jan 18, 2020
85 54% Good Will Hunting (1997) - Jan 18, 2020
80 31% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Jan 18, 2020
75 9% The Matrix Reloaded (2003) - Jan 18, 2020
95 86% The 400 Blows (1959) - Jan 18, 2020
95 86% Spirited Away (2001) - Jan 18, 2020
80 31% Juno (2007) - Jan 18, 2020
90 68% Taxi Driver (1976) - Jan 18, 2020
85 54% Men in Black (1997) - Jan 18, 2020
80 31% Bridge to Terabithia (2007) - Jan 18, 2020