Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
b8IlJ4

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: May 23, 2019

more Recent Ratings
75 55% The Shining (1980) - May 23, 2019
80 65% Chicago (2002) - May 23, 2019
45 25% I, Robot (2004) - May 23, 2019
20 5% Spider-Man 2 (2004) - May 23, 2019
50 35% Friday the 13th (1980) - May 23, 2019
30 15% The Simpsons Movie (2007) - May 23, 2019
100 85% My Girl (1991) - May 23, 2019
100 85% Tangled (2010) - May 23, 2019
100 85% Hercules (1997) - May 23, 2019
60 45% Batman & Robin (1997) - May 23, 2019