Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
bHcXmA

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Jan 9, 2019

more Recent Ratings
85 25% Wendy and Lucy (2008) - Jan 09, 2019
45 10% Death to Smoochy (2002) - Jan 09, 2019
50 17% Suspiria (1977) - Jan 09, 2019
10 3% Crash (2005) - Jan 09, 2019
90 42% After Hours (1985) - Jan 09, 2019
91 53% The Look of Silence (2014) - Jan 09, 2019
92 64% Dogtooth (2009) - Jan 09, 2019
89 32% The Florida Project (2017) - Jan 09, 2019
90 42% Spring Breakers (2013) - Jan 09, 2019
92 64% Moonlight (2016) - Jan 09, 2019