Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
bITs4R

Flick Fan - 15 Film Ratings

Member Since: Apr 13, 2019

more Recent Ratings
90 83% The Prestige (2006) - Apr 13, 2019
85 43% In Bruges (2008) - Apr 13, 2019
89 66% A Clockwork Orange (1971) - Apr 13, 2019
79 23% The Hateful Eight (2015) - Apr 13, 2019
90 83% Aladdin (1992) - Apr 13, 2019
89 66% Superbad (2007) - Apr 13, 2019
86 56% Slumdog Millionaire (2008) - Apr 13, 2019
70 3% Jack Reacher (2012) - Apr 13, 2019
85 43% Inglourious Basterds (2009) - Apr 13, 2019
90 83% Incredibles 2 (2018) - Apr 13, 2019