Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
bKyqPZ

Flick Fan - 40 Film Ratings

Member Since: Oct 23, 2019

more Recent Ratings
85 56% The Beach Bum (2019) - Oct 23, 2019
45 18% Rocketman (2019) - Oct 23, 2019
92 72% Calamari Union (1985) - Oct 23, 2019
62 28% Inception (2010) - Oct 23, 2019
1% Knocked Up (2007) - Oct 23, 2019
20 13% Bruce Almighty (2003) - Oct 23, 2019
94 78% The Conversation (1974) - Oct 23, 2019
84 53% The Silence of the Lambs (1991) - Oct 23, 2019
80 50% Alien (1979) - Oct 23, 2019
87 58% The Handmaiden (2016) - Oct 23, 2019