Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
bOLK8G

Flick Fan - 35 Film Ratings

Member Since: Nov 8, 2018

more Recent Ratings
77 84% When Harry Met Sally... (1989) - Nov 08, 2018
72 81% The Bridge on the River Kwai (1957) - Nov 08, 2018
48 55% Miss Congeniality (2000) - Nov 08, 2018
33 27% Up (2009) - Nov 08, 2018
52 60% The Triplets of Belleville (2003) - Nov 08, 2018
69 78% American Splendor (2003) - Nov 08, 2018
66 72% Analyze This (1999) - Nov 08, 2018
53 64% Napoleon Dynamite (2004) - Nov 08, 2018
29 20% Elf (2003) - Nov 08, 2018
80 90% Fantasia (1940) - Nov 08, 2018