Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
bTjZ0T

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jan 23, 2020

more Recent Ratings
99 95% Breaking Bad (2008) - Jan 23, 2020
40 4% Scary Movie 4 (2006) - Jan 23, 2020
96 86% Billy Elliot (2000) - Jan 23, 2020
90 63% The Transporter (2002) - Jan 23, 2020
90 63% Men in Black (1997) - Jan 23, 2020
60 22% The Mask (1994) - Jan 23, 2020
60 22% Grease (1978) - Jan 23, 2020
60 22% Lilo & Stitch (2002) - Jan 23, 2020
90 63% 300 (2007) - Jan 23, 2020
90 63% Hot Fuzz (2007) - Jan 23, 2020