ba11a

ba11a
Flick Fan - 68 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: paris, ontario, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 75% Toy Story (1995) - Rated 27 Jul 2014
90 75% Ice-Cold in Alex (1958) - Rated 27 Jul 2014
85 54% The Manchurian Candidate (1962) - Rated 27 Jul 2014
90 75% Sound and Fury (2000) - Rated 27 Jul 2014
90 75% The Company (2007) - Rated 27 Jul 2014
88 63% In Bruges (2008) - Rated 27 Jul 2014
88 63% The Right Stuff (1983) - Rated 27 Jul 2014
87 61% A Fistful of Dollars (1964) - Rated 27 Jul 2014
85 54% Das Boot (1985) - Rated 27 Jul 2014
99 94% Pulp Fiction (1994) - Rated 27 Jul 2014