Ba?ar1

baar1
Movie Buff - 133 Film Ratings
Member Since: 11 Feb 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 67% Sherlock Jr. (1924) - Rated 27 Oct 2023
77 44% Safety Last! (1923) - Rated 27 Oct 2023
69 24% Daydreams (1922) - Rated 27 Oct 2023
69 24% Nanook of the North (1922) - Rated 27 Oct 2023
62 13% Cops (1922) - Rated 27 Oct 2023
83 60% Shame (1968) - Rated 27 Oct 2023
80 53% Summer Interlude (1951) - Rated 27 Oct 2023
78 48% Summer with Monika (1953) - Rated 27 Oct 2023
100 98% Autumn Sonata (1978) - Rated 27 Oct 2023
86 67% The Silence (1963) - Rated 27 Oct 2023