bababab

bababab
Film Freak - 516 Film Ratings
Member Since: 04 Feb 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 82% Red Beard (1965) - Rated 27 Aug 2018
83 35% Rush (2013) - Rated 27 Aug 2018
98 85% Elevator to the Gallows (1958) - Rated 27 Aug 2018
98 85% Autumn Sonata (1978) - Rated 10 Aug 2018
100 95% Shame (1968) - Rated 10 Aug 2018
100 95% The Passion of Anna (1969) - Rated 10 Aug 2018
90 57% Paprika (2006) - Rated 02 Aug 2018
100 95% The Great Beauty (2013) - Rated 28 Jul 2018
97 82% Youth (2015) - Rated 28 Jul 2018
90 57% La Classe operaia va in paradiso (1971) - Rated 21 Jul 2018