babelfish

babelfish
Flick Fan - 92 Film Ratings
Member Since: 04 Jul 2011
Location: sivas, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 36% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 17 Nov 2016
95 97% Mulholland Drive (2001) - Rated 17 Nov 2016
90 72% The Big Lebowski (1998) - Rated 15 Aug 2014
90 72% Once Upon a Time in America (1984) - Rated 15 Aug 2014
82 27% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 15 Aug 2014
92 93% Oldboy (2003) - Rated 15 Aug 2014
85 36% Gangs of New York (2002) - Rated 15 Aug 2014
75 11% The Aviator (2004) - Rated 15 Aug 2014
85 36% The Departed (2006) - Rated 15 Aug 2014
80 20% Shutter Island (2010) - Rated 15 Aug 2014