Babs

babs
Member Since: 16 Jun 2013
Location: Breda, Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 54% Now You See Me (2013) - Rated 24 Jul 2013
"awesome movie, though a bit disappointed by the ending"
60 19% Sinister (2012) - Rated 24 Jul 2013
"expected a lot from the ending scene, but it let me down"
40 2% The Innkeepers (2011) - Rated 24 Jul 2013
"boring and scary, didnt happen a lot"
75 54% Mama (2013) - Rated 24 Jul 2013
"scary yet wonderful storyline, some scenes really creep me out"
50 9% The Strangers (2008) - Rated 30 Jun 2013
"Promising start, stupid and unlogical ending. had potential but no."
86 95% The Avengers (2012) - Rated 16 Jun 2013
74 45% Thor (2011) - Rated 16 Jun 2013
76 66% Iron Man 2 (2010) - Rated 16 Jun 2013
85 85% Iron Man (2008) - Rated 16 Jun 2013
85 85% Iron Man 3 (2013) - Rated 16 Jun 2013