babybus

babybus
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 12 Jan 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 64% About Time (2013) - Rated 25 Aug 2021
62 30% The Danish Girl (2015) - Rated 25 Aug 2021
87 88% Requiem for a Dream (2000) - Rated 25 Aug 2021
32 3% Pieces of a Woman (2020) - Rated 25 Aug 2021
67 46% The Two Popes (2019) - Rated 25 Aug 2021
82 86% The Pianist (2002) - Rated 25 Aug 2021
79 85% Schindler's List (1993) - Rated 25 Aug 2021
62 30% The Virgin Suicides (2000) - Rated 25 Aug 2021
65 40% American Beauty (1999) - Rated 25 Aug 2021
78 80% L'amant double (2017) - Rated 25 Aug 2021