babyoneeye

babyoneeye
Film Freak - 571 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 81% Ocean's Eleven (2001) - Rated 23 Feb 2012
88 63% Double Indemnity (1944) - Rated 23 Feb 2012
85 58% Casper (1995) - Rated 23 Feb 2012
77 40% Lord of War (2005) - Rated 23 Feb 2012
80 47% The Lost Boys (1987) - Rated 23 Feb 2012
98 97% Lady in the Water (2006) - Rated 23 Feb 2012
91 76% Enemy of the State (1998) - Rated 23 Feb 2012
20 5% Clueless (1995) - Rated 23 Feb 2012
31 9% The Incredible Hulk (2008) - Rated 23 Feb 2012
68 28% Shooter (2007) - Rated 23 Feb 2012