bacardi

bacardi
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 06 Nov 2018
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

35 20% I Still Know What You Did Last Summer (1998) - Rated 06 Nov 2018
90 90% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 06 Nov 2018
50 40% Robin Hood (1973) - Rated 06 Nov 2018
35 20% The Count of Monte Cristo (2002) - Rated 06 Nov 2018
20 5% Ghost World (2001) - Rated 06 Nov 2018
50 40% Along Came Polly (2004) - Rated 06 Nov 2018
80 75% Twister (1996) - Rated 06 Nov 2018
90 90% Training Day (2001) - Rated 06 Nov 2018
65 65% Face/Off (1997) - Rated 06 Nov 2018
60 55% The Simpsons Movie (2007) - Rated 06 Nov 2018