bacchaldo

bacchaldo
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 27 Jun 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 5% Sweet and Lowdown (1999) - Rated 27 Jun 2017
97 75% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 27 Jun 2017
94 65% No Country for Old Men (2007) - Rated 27 Jun 2017
98 90% Game of Thrones (2011) - Rated 27 Jun 2017
88 35% Capote (2005) - Rated 27 Jun 2017
84 20% Doctor Strange (2016) - Rated 27 Jun 2017
98 90% Chinatown (1974) - Rated 27 Jun 2017
92 50% The Dark Knight (2008) - Rated 27 Jun 2017
92 50% The Lion in Winter (1968) - Rated 27 Jun 2017
84 20% The Last Samurai (2003) - Rated 27 Jun 2017