badeba

badeba
Film Freak - 869 Film Ratings
Member Since: 13 Sep 2014
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: :)

more Recent Ratings

80 49% Birth (2004) - Rated 30 May 2016
80 49% Unforgiven (1992) - Rated 02 Jan 2015
90 81% Gravity (2013) - Rated 02 Jan 2015
70 27% G.O.R.A. (2004) - Rated 02 Jan 2015
100 99% Philadelphia (1993) - Rated 02 Jan 2015
95 95% 12 Years a Slave (2013) - Rated 02 Jan 2015
78 42% The Evil Dead (1981) - Rated 02 Jan 2015
77 40% The Whole Ten Yards (2004) - Rated 02 Jan 2015
76 39% The Proposal (2009) - Rated 02 Jan 2015
70 27% Fun with Dick and Jane (2005) - Rated 02 Jan 2015