BaerDeMarin

baerdemarin
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 10 Sep 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 6% Batman & Robin (1997) - Rated 10 Sep 2021
85 46% Airplane! (1980) - Rated 10 Sep 2021
90 68% Logan (2017) - Rated 10 Sep 2021
20 6% Windtalkers (2002) - Rated 10 Sep 2021
70 15% The Mask (1994) - Rated 10 Sep 2021
75 21% RoboCop (1987) - Rated 10 Sep 2021
83 34% Star Wars: Resistance (2018) - Rated 10 Sep 2021
95 90% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 10 Sep 2021
90 68% Barfly (1987) - Rated 10 Sep 2021
85 46% In a Lonely Place (1950) - Rated 10 Sep 2021