bafla

bafla
Movie Buff - 307 Film Ratings
Member Since: 22 Aug 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 73% First Blood (1982) - Rated 12 Sep 2016
71 68% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 12 Sep 2016
75 84% Watchmen (2009) - Rated 07 Sep 2016
69 46% Clerks (1994) - Rated 07 Sep 2016
70 58% Galaxy Quest (1999) - Rated 07 Sep 2016
76 89% Blade Runner (1982) - Rated 07 Sep 2016
80 95% Die Hard (1988) - Rated 07 Sep 2016
67 29% Robin Hood: Men in Tights (1993) - Rated 05 Sep 2016
73 77% Fargo (1996) - Rated 05 Sep 2016
69 46% The Producers (2005) - Rated 05 Sep 2016