baharf

baharf
Flick Fan - 84 Film Ratings
Member Since: 06 Jul 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 79% Full Metal Jacket (1987) - Rated 06 Jul 2016
88 82% The Shining (1980) - Rated 06 Jul 2016
78 55% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 06 Jul 2016
59 10% Orphan (2009) - Rated 06 Jul 2016
59 10% 50 First Dates (2004) - Rated 06 Jul 2016
100 97% The Elephant Man (1980) - Rated 06 Jul 2016
69 29% Gothika (2003) - Rated 06 Jul 2016
88 82% Amélie (2001) - Rated 06 Jul 2016
100 97% La Haine (1995) - Rated 06 Jul 2016
87 79% Before Sunset (2004) - Rated 06 Jul 2016