Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
baharimmo

Flick Fan - 27 Film Ratings

Member Since: Oct 27, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out baharimmo's...
75 1% All the Bright Places (2020) - Oct 27, 2020
85 55% The Return (2003) - Oct 27, 2020
80 25% Sunset Blvd. (1950) - Oct 27, 2020
78 9% Melancholia (2011) - Oct 27, 2020
88 83% Life Is Beautiful (1997) - Oct 27, 2020
84 38% Call Me by Your Name (2017) - Oct 27, 2020
85 55% Midnight in Paris (2011) - Oct 27, 2020
85 55% Before Midnight (2013) - Oct 27, 2020
86 75% Before Sunset (2004) - Oct 27, 2020
86 75% Before Sunrise (1995) - Oct 27, 2020