bahatamer

bahatamer
Movie Buff - 150 Film Ratings
Member Since: 27 Aug 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 83% Don't Torture a Duckling (1972) - Rated 15 Apr 2020
85 77% The Psychic (1977) - Rated 15 Apr 2020
85 77% The Exorcist III (1990) - Rated 15 Apr 2020
11 7% The Passion of the Christ (2004) - Rated 15 Apr 2020
85 77% The Beyond (1981) - Rated 15 Apr 2020
99 97% The White Ribbon (2009) - Rated 15 Apr 2020
16 12% The Mummy Returns (2001) - Rated 02 Jul 2017
32 25% The Mummy (1999) - Rated 02 Jul 2017
18 14% The Matrix (1999) - Rated 25 Jan 2017
98 95% Blade Runner (1982) - Rated 25 Jan 2017