Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
bahman

Cinema Addict - 1383 Film Ratings

Member Since: Nov 13, 2019

Location: Iran

more Recent Ratings
81 75% Close-Up (1990) - Feb 25, 2020
83 84% Taste of Cherry (1997) - Feb 25, 2020
78 55% Ford v Ferrari (2019) - Feb 25, 2020
86 95% Parasite (2019) - Feb 25, 2020
77 50% Jojo Rabbit (2019) - Feb 25, 2020
78 55% La casa de papel (2017) - Feb 16, 2020
82 79% Marriage Story (2019) - Feb 16, 2020
73 35% Underworld: Evolution (2006) - Jan 22, 2020
74 38% A Rainy Day in New York (2019) - Jan 22, 2020
79 60% Pain and Glory (2019) - Jan 22, 2020