bakajac

bakajac
Flick Fan - 69 Film Ratings
Member Since: 22 Mar 2021
Location: Serbia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 81% Hacksaw Ridge (2016) - Rated 23 Mar 2021
100 81% Get Out (2017) - Rated 23 Mar 2021
100 81% Green Book (2018) - Rated 23 Mar 2021
95 60% The Equalizer (2014) - Rated 23 Mar 2021
90 44% The Dictator (2012) - Rated 23 Mar 2021
95 60% Shaolin Soccer (2001) - Rated 22 Mar 2021
95 60% Deja Vu (2006) - Rated 22 Mar 2021
95 60% Universal Soldier (1992) - Rated 22 Mar 2021
100 81% World War Z (2013) - Rated 22 Mar 2021
85 28% Real Steel (2011) - Rated 22 Mar 2021