baktiryasin

baktiryasin
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 29 Dec 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: auteur wannabe/engineering student

more Recent Ratings

85 75% Léon: The Professional (1994) - Rated 29 Dec 2016
75 40% Shame (2011) - Rated 29 Dec 2016
85 75% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 29 Dec 2016
55 5% The Purge (2013) - Rated 29 Dec 2016
95 95% The Godfather (1972) - Rated 29 Dec 2016
80 55% American Hustle (2013) - Rated 29 Dec 2016
75 40% The Game (1997) - Rated 29 Dec 2016
85 75% Hugo (2011) - Rated 29 Dec 2016
65 15% Being John Malkovich (1999) - Rated 29 Dec 2016
70 25% Arlington Road (1999) - Rated 29 Dec 2016