balder

balder
Flick Fan - 55 Film Ratings
Member Since: 09 Aug 2015
Location: Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 81% The Big Short (2015) - Rated 17 Apr 2016
80 50% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 17 Apr 2016
85 62% Psycho (1960) - Rated 17 Apr 2016
90 81% Papillon (1973) - Rated 17 Apr 2016
76 45% The Girl Who Leapt Through Time (2006) - Rated 17 Apr 2016
80 50% City Lights (1931) - Rated 17 Apr 2016
85 62% Ninotchka (1939) - Rated 17 Apr 2016
85 62% Unforgiven (1992) - Rated 17 Apr 2016
55 10% American Ultra (2015) - Rated 12 Sep 2015
55 10% Minions (2015) - Rated 12 Sep 2015