baleman

baleman
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 08 Jan 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 75% Memories of Murder (2003) - Rated 03 Feb 2018
80 58% Mishima: A Life in Four Chapters (1985) - Rated 24 Jan 2018
50 11% Spirited Away (2001) - Rated 24 Jan 2018
100 90% The Shining (1980) - Rated 19 Jan 2018
100 90% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 12 Jan 2018
60 22% Drive (2011) - Rated 11 Jan 2018
100 90% The Godfather (1972) - Rated 11 Jan 2018
80 58% Body Heat (1981) - Rated 09 Jan 2018
30 4% Scarface (1983) - Rated 09 Jan 2018
80 58% The Terminator (1984) - Rated 08 Jan 2018