balerion

balerion
Movie Buff - 415 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

58 39% Blade: Trinity (2004) - Rated 27 Nov 2015
68 50% Ali G Indahouse (2002) - Rated 27 Nov 2015
53 34% Armageddon (1998) - Rated 27 Nov 2015
60 41% Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 27 Nov 2015
68 50% The Blind Side (2009) - Rated 26 Nov 2015
78 75% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 26 Nov 2015
79 77% The Untouchables (1987) - Rated 26 Nov 2015
57 37% Valkyrie (2008) - Rated 26 Nov 2015
71 58% Sunshine (2007) - Rated 26 Nov 2015
79 77% Platoon (1986) - Rated 26 Nov 2015