ballkel

ballkel
Flick Fan - 99 Film Ratings
Member Since: 30 Mar 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 78% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 31 Mar 2012
70 41% The Bucket List (2007) - Rated 31 Mar 2012
60 11% Babel (2006) - Rated 31 Mar 2012
70 41% The Da Vinci Code (2006) - Rated 31 Mar 2012
80 78% Casino (1995) - Rated 31 Mar 2012
90 96% Unforgiven (1992) - Rated 31 Mar 2012
90 96% Cars (2006) - Rated 31 Mar 2012
70 41% The Patriot (2000) - Rated 31 Mar 2012
60 11% Seven Pounds (2008) - Rated 31 Mar 2012
50 3% Knocked Up (2007) - Rated 31 Mar 2012