ball_of_lint

balloflint
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 04 Oct 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 90% Princess Mononoke (1997) - Rated 04 Oct 2020
82 32% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 04 Oct 2020
25 6% Prometheus (2012) - Rated 04 Oct 2020
70 18% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 04 Oct 2020
65 14% Snowpiercer (2014) - Rated 04 Oct 2020
91 64% Donnie Darko (2001) - Rated 04 Oct 2020
89 56% Shaun of the Dead (2004) - Rated 04 Oct 2020
87 48% District 9 (2009) - Rated 04 Oct 2020
96 90% The Big Lebowski (1998) - Rated 04 Oct 2020
91 64% The Lobster (2015) - Rated 04 Oct 2020