baluba03

baluba03
Flick Fan - 63 Film Ratings
Member Since: 29 Jul 2009
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 43% Cabin Fever (2002) - Rated 29 Jul 2009
70 60% Hotel Rwanda (2004) - Rated 29 Jul 2009
68 53% Natural Born Killers (1994) - Rated 29 Jul 2009
30 0% The Love Guru (2008) - Rated 29 Jul 2009
55 10% The Mummy Returns (2001) - Rated 29 Jul 2009
71 64% Me, Myself & Irene (2000) - Rated 29 Jul 2009
70 60% Back to the Future (1985) - Rated 29 Jul 2009
76 80% A Fistful of Dollars (1964) - Rated 29 Jul 2009
57 15% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 29 Jul 2009
84 94% The Big Lebowski (1998) - Rated 29 Jul 2009