Banana00

banana00
Flick Fan - 76 Film Ratings
Member Since: 29 Jun 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 89% Coraline (2009) - Rated 01 Jul 2020
85 54% Corpse Bride (2005) - Rated 01 Jul 2020
89 73% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 29 Jun 2020
80 32% Paul Blart: Mall Cop (2009) - Rated 29 Jun 2020
86 57% Despicable Me (2010) - Rated 29 Jun 2020
40 3% Green Lantern (2011) - Rated 29 Jun 2020
84 52% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 29 Jun 2020
96 93% The Revenant (2015) - Rated 29 Jun 2020
74 17% Dunkirk (2017) - Rated 29 Jun 2020
91 83% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 29 Jun 2020