bandwich

bandwich
Film Freak - 500 Film Ratings
Member Since: 25 Jun 2013
Location: Montreal, Quebec, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 52% Shadow (2018) - Rated 22 Jan 2020
95 90% Lust, Caution (2007) - Rated 21 Jan 2020
90 73% Pickpocket (1998) - Rated 20 Jan 2020
85 52% A Confucian Confusion (1994) - Rated 20 Jan 2020
90 73% Kemonozume (2006) - Rated 19 Jan 2020
90 73% Angel's Egg (1985) - Rated 19 Jan 2020
95 90% Hiroshima mon amour (1959) - Rated 19 Jan 2020
90 73% Week End (1967) - Rated 19 Jan 2020
85 52% American Beauty (1999) - Rated 19 Jan 2020
95 90% Ugetsu (1953) - Rated 19 Jan 2020