banealis

banealis
Movie Buff - 152 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: Philadelphi, PA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 76% Snatch (2000) - Rated 21 Oct 2012
40 2% Alice's Restaurant (1969) - Rated 21 Oct 2012
70 44% Snow White and the Huntsman (2012) - Rated 21 Oct 2012
90 93% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 22 Sep 2012
90 93% 12 Monkeys (1995) - Rated 22 Sep 2012
80 76% Super 8 (2011) - Rated 09 Sep 2012
60 19% Cocaine Cowboys (2006) - Rated 09 Sep 2012
70 44% Margin Call (2011) - Rated 31 Aug 2012
80 76% Ted (2012) - Rated 31 Aug 2012
70 44% The Campaign (2012) - Rated 31 Aug 2012