banuska

banuska
Movie Buff - 120 Film Ratings
Member Since: 27 Feb 2013
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

69 31% The Wedding Singer (1998) - Rated 27 Feb 2013
75 47% Back to the Future (1985) - Rated 27 Feb 2013
70 36% EdTV (1999) - Rated 27 Feb 2013
95 92% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 27 Feb 2013
78 55% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 27 Feb 2013
70 36% Analyze This (1999) - Rated 27 Feb 2013
85 74% Lost in Translation (2003) - Rated 27 Feb 2013
85 74% Before Sunset (2004) - Rated 27 Feb 2013
75 47% Titanic (1997) - Rated 27 Feb 2013
70 36% American Beauty (1999) - Rated 27 Feb 2013