Barak
Recent Ratings
Check out Barak's...
87 67% | The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 03 Mar 2014 |
85 52% | Lost Highway (1997) - Rated 01 Mar 2014 |
86 60% | Mulholland Drive (2001) - Rated 01 Mar 2014 |
90 79% | The Elephant Man (1980) - Rated 01 Mar 2014 |
76 31% | A Perfect Murder (1998) - Rated 01 Mar 2014 |
60 17% | Hugo (2011) - Rated 01 Mar 2014 |
85 52% | Zodiac (2007) - Rated 01 Mar 2014 |
88 72% | Se7en (1995) - Rated 01 Mar 2014 |
87 67% | Malcolm X (1992) - Rated 01 Mar 2014 |
90 79% | Saving Private Ryan (1998) - Rated 01 Mar 2014 |