baran_s

barans
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 22 Dec 2012
Location: tehran, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 81% Gone Girl (2014) - Rated 08 Mar 2018
79 64% The Skin I Live In (2011) - Rated 08 Mar 2018
78 60% Hugo (2011) - Rated 21 Jan 2013
65 20% Bitter Moon (1992) - Rated 21 Jan 2013
52 10% Basic Instinct (1992) - Rated 21 Jan 2013
60 14% House of Sand and Fog (2003) - Rated 21 Jan 2013
80 70% Midnight in Paris (2011) - Rated 22 Dec 2012
50 6% The Twilight Saga: New Moon (2009) - Rated 22 Dec 2012
70 33% The Reader (2008) - Rated 22 Dec 2012
69 27% Atonement (2007) - Rated 22 Dec 2012