Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
barbablu

Flick Fan - 32 Film Ratings

Member Since: Jun 2, 2019

Location: UK

more Recent Ratings
Check out barbablu's...
100 89% The Last of the Mohicans (1992) - Jun 02, 2019
100 89% Breakfast at Tiffany's (1961) - Jun 02, 2019
100 89% Life Is Beautiful (1997) - Jun 02, 2019
90 32% Persepolis (2007) - Jun 02, 2019
99 76% The Grand Budapest Hotel (2014) - Jun 02, 2019
50 4% The Last Samurai (2003) - Jun 02, 2019
100 89% Pulp Fiction (1994) - Jun 02, 2019
88 26% Philadelphia (1993) - Jun 02, 2019
100 89% My Neighbor Totoro (1988) - Jun 02, 2019
82 20% Jackie Brown (1997) - Jun 02, 2019