barbosa

barbosa
Film Freak - 549 Film Ratings
Member Since: 20 Jan 2013
Location: São paulo, São Paulo, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 58% Minority Report (2002) - Rated 01 May 2013
74 58% Apocalypto (2006) - Rated 01 May 2013
95 86% Sphere (1998) - Rated 01 May 2013
95 86% Notting Hill (1999) - Rated 01 May 2013
90 82% King Kong (2005) - Rated 01 May 2013
96 87% Aladdin (1992) - Rated 01 May 2013
0% The Passion of the Christ (2004) - Rated 01 May 2013
76 61% Monster (2003) - Rated 01 May 2013
46 16% Street Fighter (1994) - Rated 01 May 2013
20 4% Zoolander (2001) - Rated 01 May 2013