barbosa1978

barbosa1978
Cinema Addict - 1219 Film Ratings
Member Since: 17 Sep 2015
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 49% Final Destination 3 (2006) - Rated 27 Oct 2015
33 6% Three Amigos! (1986) - Rated 27 Oct 2015
33 6% Sex, Lies, and Videotape (1989) - Rated 27 Oct 2015
44 11% Army of Darkness (1993) - Rated 27 Oct 2015
33 6% Mortal Kombat: Annihilation (1997) - Rated 27 Oct 2015
60 27% Chitty Chitty Bang Bang (1968) - Rated 27 Oct 2015
55 19% Ed Wood (1994) - Rated 27 Oct 2015
70 56% The Sword in the Stone (1963) - Rated 27 Oct 2015
55 19% The Sandlot (1993) - Rated 27 Oct 2015
86 94% The Last Emperor (1987) - Rated 27 Oct 2015