barclaylw

barclaylw
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 13 Oct 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 65% Wind River (2017) - Rated 13 Oct 2017
95 98% Finding Nemo (2003) - Rated 13 Oct 2017
94 96% Schindler's List (1993) - Rated 13 Oct 2017
93 92% American Beauty (1999) - Rated 13 Oct 2017
76 10% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 13 Oct 2017
84 31% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 13 Oct 2017
88 76% Ratatouille (2007) - Rated 13 Oct 2017
88 76% The Wrestler (2008) - Rated 13 Oct 2017
86 51% Dead Man Walking (1995) - Rated 13 Oct 2017
86 51% Titanic (1997) - Rated 13 Oct 2017