barisabaktr

barisabaktr
Movie Buff - 279 Film Ratings
Member Since: 17 May 2014
Location: Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 22% Hayallerim, Aşkım ve Sen (1987) - Rated 23 May 2014
70 55% Adi Vasfiye (1985) - Rated 23 May 2014
80 91% Gece, melek ve bizim çocuklar (1994) - Rated 23 May 2014
80 91% Donersen Islik Cal (1993) - Rated 20 May 2014
60 22% Cevriyem (1978) - Rated 18 May 2014
50 15% Kezban Paris'te (1971) - Rated 18 May 2014
70 55% Sev Kardesim (1972) - Rated 18 May 2014
70 55% Gülsah küçük anne (1976) - Rated 18 May 2014
70 55% Sezercik yavrum benim (1971) - Rated 17 May 2014
60 22% Köşe Kapmaca (1979) - Rated 17 May 2014